Brasiilia depilatsioon2

Brasiilia depilatsiooni koolitus


Brasiilia depilatsiooni koolitus GIGI kõvavahaga.


Koolitus on mõeldud iluteenindajatele,

kes omavad juba depilatsiooni algteadmisi ja oskusi.


Koolitusele on vajalik leida 2 modelli.


KOOLITUSE HIND 185 €
/hind sisaldab kõiki koolituseks vajaminevaid materjale/


KOOLITUSE HIND

KOOS STARDIPAKETIGA 295 €


Õppemaht 5 tundi (6,67 akadeemilist tundi)

MIDA ANNAB BRASIILIA DEPILATSIOONI KOOLITUSE LÄBIMINE?

Teoreetilised teadmised – depilatsiooniks vajalikud töövahendid ja tööjärjekord, depilatsiooni vastunäidustused, naha hooldamine peale depilatsiooni 24 tunni jooksul. Oskuse kasutada kõvavaha tundlikes piirkondades nagu bikiinipiirkond, kaenlaalused ja näopiirkond. IREKi tunnistuse koolituse läbimise kohta.

KOOLITUSE EESMÄRK

Õpilane oskab iseseisvalt läbi viia depilatsiooni bikiinipiirkonnas kõvavahaga. Teab depilatsiooni vastunäidustusi. Suudab klienti asjatundlikult nõustada depilatsioonijärgse hoolduse osas. Õpilane järgib teenuseid osutades hügieenireegleid. Õpilane arvestab iluteenuseid osutades, et ei kahjusta kliendi tervist mehhaaniliselt ega nakkusi edasi kandes.

 

 

Kui õpilane sooritab tehtud töö positiivsele tulemusele, väljastab IREK tunnistuse, mis kinnitab õpilase poolt läbitud vastavat koolitust.

KOOLITUSEL LÄBITAVAD TEEMAD TEOORIAS

Depilatsiooni ajalugu. Karva anatoomia ja kasvufaas. Töökoha ja töövahendite ettevalmistus. Tööks vajaminevad tooted ja nende omadused. Hoolduse teostamise järjekord. Depilatsiooni vastunäidustused. Info kliendile mittesobivate toimingute puhul peale depilatsiooni 24 tunni jooksul. Iluteenindaja ja kliendi hügieen. Õppevideo vaatamine.

 

 

ÕPPEPÄEVA SISU PRAKTIKAS

Brasiilia depilatsioon bikiini piirkonnale kõvavahaga. Erinevate töövahendite kasutus. Õppetööks kasutatakse firma GIGI tooteid.

ÕPPEKEEL

Õpe toimub nii eesti kui vene keeles.

 

OSALEJAD

Rühma suurus on 2 õpilast.

 

LISAINFO

Koolitus algab juhul, kui sellele on registreerunud piisav hulk osavõtjaid. Õppekohad täidetakse registreerimise järjekorras.  Koolitus sisaldab tooteid õppetöö läbiviimiseks. Koolituse järgselt on võimalus soetada sobivaid töövahendeid.